درباره ما

درباره کلینیک آنلاین ترک اعتیاد آینده

داستان ما

در ابتدای راه اندازی سایت آینده(http://www.aayaneh.com) به این فکر می کردیم که واقعیت های اعتیاد و درمان آنرا به آگاهی جامعه برسانیم و اینکار را با ارایه مطالب و مشاوره های آنلاین شروع کردیم.
بیش از ده سال کار و تجربه در این زمینه کافی بود که این واقعیت را درک کنیم که فعالیت های آنلاین ما بسیار فراتر از هدفی که در ابتدا برای آن در نظر گرفته بودیم، پیش رفته است. و در مواردی علاوه بر آگاهی بخشی، باعث بهبودی نیز شده است.
یکی از اتفاقهای جالبی که بارها ما و همکارانمان آنرا تجربه کرده ایم؛ دریافت ایمیل هایی از طرف بازدیدکنندگان سایت آینده است که با استفاده از مطالب و مشاوره های سایت از اعتیاد به شیشه و مواد محرک بهبود پیدا کرده اند.
با توجه به این واقعیت و اینکه متأسفانه در حال حاضر به خاطر مشکلات و پیچیدگی های درمان اعتیاد مخصوصا اعتیاد به مواد محرک و شیشه، امکان ارایه خدمات تخصصی روانشناختی توسط کلینیک آینده محدود به تهران است. و بسیاری از داوطلبان درمان درمان اعتیاد، به خاطر مسافت زیاد امکان استفاده از خدمات ما را ندارند، برآن شده ایم که خدمات ارایه شده در کلینیک آینده را برای درمان اعتیاد به صورت آنلاین یا مجازی طوری ارایه کنیم. که افراد داوطلب درمان بدون در نظر گرفتن بعد مسافت و مراجعه حضوری با مبانی تغییر رفتار و تغییر سبک زندگی که از اهداف مهم و اصلی این درمان است آشنا شوند و در مسیر بهبودی قرار گیرند.اگرچه تا رسیدن کامل به این هدف راه زیادی در پیش است ولی اعتقاد ما بر این است که ساده شروع کردن بهتر از هرگز شروع نکردن است.

اسکرول به بالا
×