سم زدایی ترامادول

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
300000 تومان

سم زدایی ترامادول

علائم خماری ترامادول در یک نگاه
سم زدایی ترامادول علائم را در حد قابل تحمل کم می کند ولی همیشه باعث قطع کامل علائم نمی شود.

علائم شایع ترک (خماری) قطع مصرف ترامادول شامل موارد زیر است:

درد عضلانی و مفصلی، بی خوابی، اضطراب، برانگیختگی و تحریک پذیری و مشکلات گوارشی است.

در این نوع سم زدایی بیمار مصرف مواد را قطع کرده و علایم خماری با استفاده از داروهای مختلف که توسط پزشک تجویز می شود کم می شود. این نوع سم زدایی برای مصارف کم و سبک مواد و بیشتر بر اساس تمایل بیمار توسط پزشک دوره دیده و با تجربه مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از سم زدایی یابویی (یا خودسرانه بدون مصرف دارو) این نوع سم زدایی از نظر سختی و پر دردسر بودن در مرتبه دوم قرار دارد!

برای آشنایی بیشتر با انواع سم زدایی اینجا را کلیک کنید.

۱- این دوره درمانی برای افراد باانگیزه ای طراحی شده است که مصرف سبک ترامادول(کمتر از ۴۰۰ میلیگرم در روز) دارند یا مصرف خود را به کمترین حد ممکن کاهش داده اند و برای کاهش عوارض قطع کامل ترامادول دنبال راه حل های دارویی هستند.

۲- هیچ تضمین صددرصدی برای موفقیت سم زدایی ترامادول با داروهای کمکی وجود ندارد. و درصد موفقیت کاملا وابسته به شخص و انگیزه های وی و همچنین دقت در رعایت برنامه درمانی است.

۳- با توجه به اینکه این برنامه درمانی به صورت درمان از راه دور ارائه می شود. شرکت کنندگان در این برنامه درمانی با وارد شدن در آن می پذیرند که سن زیر ۵۰ سال دارند، کودک نیستند، از لحاظ بدنی و طبی کاملا سالم هستند و بیماری زمینه ای و سابقه بیماری خاصی ندارند، سابقه حساسیت به داروهای مورد استفاده در این برنامه درمانی ندارند، در صورتی که زن باشند باردار نیستند، در طول برنامه درمانی سر کار نمی روند، رانندگی نمی کنند و در صورت برخورد با هرگونه مشکل امکان دسترسی به پزشک در محل زندگی اشان را خواهند داشت. با توجه به از راه دور بودن برنامه درمانی و همچنین داوطلبانه بودن آن، هرگونه مسئولیت شرکت در این برنامه درمانی به عهده شرکت کننده خواهد بود و کلینیک آینده هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه به عهده نمی گیرد.

۴- امکان مشاوره تلفنی یا تصویری با مشاور در این برنامه درمانی روزانه حداکثر ده دقیقه خواهد بود که شرکت کنندگان در این برنامه درمانی می توانند از آن استفاده کنند.

۵- این برنامه درمانی در ده جلسه برای ده روز طراحی شده است. و از زمانیکه در آن ثبت نام می کنید به مدت ۱۴ روز در دسترس خواهد بود و حتی اگر در آن شرکت نکنید بعد از ۱۴ روز منقضی خواهد شد.

۶- هزینه ثبت نام در دوره درمانی تحت هیچ شرایطی بازگردانده نخواهد شد.

اسکرول به بالا
×