سم زدایی ماری جوانا

سم زدایی ماری جوانا

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
100000 تومان

سم زدایی ماری جوانا(گل، حشیش و ترکیبات آن)

سم زدایی ماریجوانا علائم را در حد قابل تحمل کم می کند.

علائم شایع ترک (خماری) قطع مصرف مارجوانا(گل، حشیش و ترکیبات آن) شامل موارد زیر است:

درد عضلانی و مفصلی، آنچنان که در قطع مصرف مواد و داروهای مخدر وجود دارد در قطع مصرف ماری جوانا معمولا وجود ندارد. ولی در برخی افراد که مصرف سنگین ماری جوانا داشته اند ممکن است چنین دردهایی وجود داشته باشد که نسبت به دردهای ناشی از قطع مصرف مخدرها بسیار کم و قابل تحمل است.

بیشتر علائم قطع مصرف ماری جوانا علائم غیر بدنی و روانی است و بی خوابی، اضطراب، برانگیختگی و تحریک پذیری و افسردگی از جمله این علائم هستند. علائم بدنی بیشتر در حد علائم سرماخوردگی یا مشکلات گوارشی ممکن است بروز کند.

در این نوع سم زدایی بیمار مصرف ماری جوانا را قطع کرده و علایم خماری با استفاده از داروهای مختلف که توسط پزشک تجویز می شود کم می شود. این نوع سم زدایی بر اساس تمایل بیمار توسط پزشک دوره دیده و با تجربه مورد استفاده قرار می گیرد. و کمک می کند که کیفیت زندگی در روزهای قطع مصرف ماری جوانا خیلی افت نکند.

برای آشنایی بیشتر با ماریجوانا می توانید به مقالات زیر در سایت کلینیک آینده مراجعه کنید:

ماری جوانا چیست؟ (قسمت اول)

ماری جوانا چیست؟ (قسمت دوم)

گل، علف، حشیش و ماریجوانا چیست؟

موضوعی که بسیاری از بازدیدکنندگان سایت کلینیک ترک اعتیاد آینده و همچنین افرادی که به صورت حضوری مراجعه می کنند آنرا دنبال می کنند این است که: تست ماری جوانا یا گل یا حشیش یا همان THC تا چند وقت بعد از مصرف آن مثبت خواهد بود؟

همچنانکه در جدول زیر مشاهده می کیند. مصرف گل تا چند ساعت در تست هایی که از طریق خون و ادرار گرفته می شود قابل ردیابی است(حدود ۲ ساعت) ولی در ادرار بعد از مصرف یک بار ماری جوانا تا ۱۳ روز، در کسانیکه به صورت منظم مصرف می کنند تا ۴۵ روز و در مصرف کنندگان سنگین ماری جوانا(گل، حشیش و ترکیبات آن) تست ادراری می تواند تا ۹۰ روز نیز مثبت باشد. میزان ماندرگاری مارجوانا در مو هم ۹۰ روز است.

مدت زمان منفی شدن تست گل، حشیش، ماریجوانا در خون، بزاق، ادرار و مو

۱- این دوره درمانی برای افراد باانگیزه ای طراحی شده است که مصرف خود را به کمترین حد ممکن کاهش داده اند و برای کاهش عوارض قطع کامل ماری جوانا دنبال راه حل های دارویی هستند.

۲- هیچ تضمین صددرصدی برای موفقیت سم زدایی ماری جوانا با داروهای کمکی وجود ندارد. و درصد موفقیت کاملا وابسته به شخص و انگیزه های وی و همچنین دقت در رعایت برنامه درمانی است. همچنین لازم است یادآوری کنیم بعد از سم زدایی بر اساس مقدار مصرف فرد مطابق تست منفی خواهد شد.

۳- با توجه به اینکه این برنامه درمانی به صورت درمان از راه دور ارائه می شود. شرکت کنندگان در این برنامه درمانی با وارد شدن در آن می پذیرند که سن زیر ۵۰ سال دارند، کودک نیستند، از لحاظ بدنی و طبی کاملا سالم هستند و بیماری زمینه ای و سابقه بیماری خاصی ندارند، سابقه حساسیت به داروهای مورد استفاده در این برنامه درمانی ندارند، در صورتی که زن باشند باردار نیستند، در طول برنامه درمانی سر کار نمی روند، رانندگی نمی کنند و در صورت برخورد با هرگونه مشکل امکان دسترسی به پزشک در محل زندگی اشان را خواهند داشت. با توجه به از راه دور بودن برنامه درمانی و همچنین داوطلبانه بودن آن، هرگونه مسئولیت شرکت در این برنامه درمانی به عهده شرکت کننده خواهد بود و کلینیک آینده هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه به عهده نمی گیرد.

۴- امکان مشاوره تلفنی یا تصویری با مشاور در این برنامه درمانی روزانه به درخواست شرکت کننده درمان خواهد بود که شرکت کنندگان در این برنامه درمانی می توانند نسبت به خرید وقت مشاوره از سایت اقدام کنند.

۵- این برنامه درمانی در ده جلسه برای ده روز طراحی شده است. و از زمانیکه در آن ثبت نام می کنید به مدت ۱۴ روز در دسترس خواهد بود و حتی اگر در آن شرکت نکنید بعد از ۱۴ روز منقضی خواهد شد.

۶- هزینه ثبت نام در دوره درمانی تحت هیچ شرایطی بازگردانده نخواهد شد.

اسکرول به بالا
×