سم زدایی هروئین

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
150,000 تومان

سم زدایی هروئین با کلونیدین و داروهای کمکی

سم زدایی با کلونیدین علائم خماری هروئین را در حد قابل تحمل کم می کند ولی همیشه باعث قطع کامل علائم نمی شود.

علائم شایع ترک (خماری) قطع مصرف هروئین و مواد مخدر شامل موارد زیر است:

درد عضلانی و مفصلی، بی خوابی، اضطراب، برانگیختگی و تحریک پذیری و مشکلات گوارشی است.

در این نوع سم زدایی بیمار مصرف مواد را قطع کرده و علایم خماری با استفاده از داروهای مختلف که توسط پزشک تجویز می شود کم می شود. داروی اصلی که برای این نوع سم زدایی استفاده می شود کلونیدین است. این نوع سم زدایی برای مصارف کم و سبک مواد و بیشتر بر اساس تمایل بیمار توسط پزشک دوره دیده و با تجربه مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از سم زدایی یابویی (یا خودسرانه بدون مصرف دارو) این نوع سم زدایی از نظر سختی و پر دردسر بودن در مرتبه دوم قرار دارد!

برای آشنایی بیشتر با انواع سم زدایی اینجا را کلیک کنید.

۱- این دوره درمانی برای افراد باانگیزه ای طراحی شده است که مصرف کم هروئین دارند و مصرف خود را به کمترین حد ممکن و گهگاه کاهش داده اند و برای کاهش عوارض قطع کامل هروئین دنبال راه حل های دارویی هستند. در این برنامه درمانی احتمال موفقیت افرادی که مصرف تدخینی هروئین در کمترین مقدار و کمترین دفعات در طی روز نسبت به مصرف تزریقی و مشامی(ازطریق بینی) آن دارند، بیشتر خواهد بود.

توجه: افرادی که قصد دارند از این برنامه درمانی در جهت قطع مصرف سنگین هروئین (تزریقی، مشامی، مصرف به مقدار و دفعات زیاد) استفاده کنند ممکن است درصد موفقیت کمی داشته باشند و لازم باشد از روش های بستری تحت نظر پزشک استفاده کنند. به هر حال ما این برنامه درمانی را برای قطع مصرف سنگین مواد توصیه نمی کنیم.

۲- هیچ تضمین صددرصدی برای موفقیت سم زدایی هروئین با کلونیدین وجود ندارد. و درصد موفقیت کاملا وابسته به مشخصات روانی و فیزیکی و طبی شخص، میزان، مدت زمان، مقدار و روش مصرف، انگیزه های وی و همچنین دقت در رعایت برنامه درمانی است.

۳- با توجه به اینکه این برنامه درمانی به صورت درمان از راه دور ارائه می شود. شرکت کنندگان در این برنامه درمانی با وارد شدن در آن می پذیرند که سن زیر ۵۰ سال دارند، کودک نیستند، از لحاظ بدنی و طبی کاملا سالم هستند و بیماری زمینه ای و سابقه بیماری خاصی ندارند، سابقه حساسیت به دارو مخصوصا حساسیت به کلونیدین ندارند، در صورتی که زن باشند باردار نیستند، در طول برنامه درمانی سر کار نمی روند، رانندگی نمی کنند و در صورت برخورد با هرگونه مشکل امکان دسترسی به پزشک در محل زندگی اشان را خواهند داشت. با توجه به از راه دور بودن برنامه درمانی و همچنین داوطلبانه بودن آن، هرگونه مسئولیت شرکت در این برنامه درمانی به عهده شرکت کننده خواهد بود و کلینیک آینده هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه به عهده نمی گیرد.

۴- امکان مشاوره تلفنی یا تصویری با مشاور در این برنامه درمانی روزانه حداکثر ده دقیقه خواهد بود که شرکت کنندگان در این برنامه درمانی می توانند از آن استفاده کنند.

۵- این برنامه درمانی در ده جلسه برای ده روز طراحی شده است. و از زمانیکه در آن ثبت نام می کنید به مدت ۱۴ روز در دسترس خواهد بود و حتی اگر در آن شرکت نکنید بعد از ۱۴ روز منقضی خواهد شد.

۶- هزینه ثبت نام در دوره درمانی تحت هیچ شرایطی بازگردانده نخواهد شد.

اسکرول به بالا
×